Czy można pożyczyć na raty za darmo??

pożyczki na raty za darmoDarmowe pożyczki okazały się ofertami które były strzałem w dziesiątkę , na początku po kilka dni potem na miesiąc w formie darmowej chwilówki. Również kwoty jakie można było pożyczyć okazywały się nie bagatelne bo przekraczały nawet 2 tys zł . Szybka decyzja i brak zaświadczeń często powodowały ze darmowe pierwsze oferty były wręcz pożądanym produktem na rynku szybkich pożyczek a sama procedura była szybka i niewymagająca zbędnych formalności.

Jednak co z tego ze darmowa pożyczka ale pożyczyć 1000zl i oddać  tylko 1000zl okazywało się dla wielu granicą nie do przebicia.  Powodowało to spory ubytek w budżecie domowym w monecie spłaty i konieczność zaciągnięcia następnej pożyczki w celu zaspokojenia dziury w domowym budżecie.

A czy można pożyczyć na raty i to za darmo??

Od kilku miesięcy okazuje się że tak niestety oferty są tylko na 60 dni a wiec możemy rozłożyć na 2 raty ale nadal jest to pożyczka darmowa. I trak samo jak w przypadku ofert pożyczek na 30 dni mamy tu do oddania tylko tyle ile pożyczyliśmy ale także możemy jednorazowo skorzystać z takiej oferty.

Oferty które są za darmo a zarazem na 2 równe raty to:

  • Ekspres kasa – pożyczka pozabankowa bez weryfikacji w Bik a ponadto z opcja pożyczenia pierwszej pożyczki maksymalnie do 1500zl . Pożyczkodawca nie wymaga zaświadczeń a wszystkie formalności możemy wykonać droga internetową. Mamy w tej ofercie możliwość pożyczenia gotówki bez opłat i oprocentowania z rrso=0% rozłożone na 2 raty czyli pożyczając 1000zł oddać musimy 2 razy po 500zł .
  • Kasa tak – bliźniacza oferta rozwieź bez zaświadczeń i weryfikacji w Bik z opcja rozłożenia pierwszej darmowej pożyczki na 2 równe raty miesięczne . Podobnie maksymalna kwota 1 pożyczki to 1500zł a wiec taka samo oferta jak od expres kasy.

Reasumując takie oferty to perełki wśród pożyczek darmowych dla nowych klientów ale tak samo jak pierwsze darmowe pożyczki wśród liderów tej promocyjnej oferty były perełkami w skali całego rynku pożyczek krótkoterminowych należy żywić nadzieje ze firmy tez wezmą to za przykład i tez dorównają liderom .

AuthorAdam Konred

Pożyczkobiorca nie nałogowy !! Ponad 15 lat przedstawiciel bankowy znam sektor pozabankowy i bankowy od podszewki .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *